KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 9297017
nr 929 7017
Färgkrita
Carl Z, "Gamblern", signerad. -73, 27x33
Kondition: saknar glas
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:40:31
6/12 20:17:27